Sähkö7 Oy, Vantaa – Sähkö- ja tietoliikenneverkkotyöt kokemuksella

Sähkö7 tarjoaa kattavat sähköurakoinnin palvelut Vantaalla, Helsingissä, Espoossa ja tarvittaessa myös muualla Suomessa. Erikoisosaamisemme kattaa muun muassa sähkötyöt ja tietoliikenneverkkojen rakentamisen, asennuksen ja huollot. Kauttamme saat myös varavoimalaitosten huoltotyöt, varavoima-asennukset sekä erilaisten dieselmoottoreiden ohjausjärjestelmien sähköistys- ja huoltotyöt. Ota yhteyttä Sähkö7 Oy:hyn, kun kaipaat luotettavan sähkötöiden osaajan palveluita!

Yhteystiedot

Sähkö7 Oy

Valkotie 6
01620 Vantaa 


Y-tunnus: 2938034-2

 sahko7@sahko7.fi

Mika Lehtinen
Toimitusjohtaja
Työnjohto, työtilaukset ja tarjouslaskenta
 040 048 4255
 mika.lehtinen@sahko7.fi

Tuomas Hörkkö 

Sähkötöiden johtaja 

Työnjohto, työtilaukset ja tarjouslaskenta
 040 048 8848
 tuomas.horkko@sahko7.fi


Ilkka-Pekka Pirinen
Tele-, tieto- ja kuituverkot, työtilaukset ja tarjouslaskenta
 050 520 1560
 ilkka.pirinen@sahko7.fi

Juha Tiitinen 

Tele-, tieto- ja kuituverkot, työtilaukset ja tarjouslaskenta
 050 555 3516
 juha.tiitinen@sahko7.fi


Janne Berg
Sähköasennukset ja työtilaukset
 050 591 2717 
 janne.berg@sahko7.fi

Harri Moskari 

Sähköasennukset ja työtilaukset 
 050 375 6880
 harri.moskari@sahko7.fi

Joonas Pellikka
Sähköasennukset ja työtilaukset
 050 348 6812
 joonas.pellikka@sahko7.fi